- Hírek
- Új pályázatok
- Vélemény
- A - K
- Egészségügyi pályázatok
- Esélyegyenlőségi pályázatok
- Fiataloknak szóló pályázatok
- Foglalkoztatás
- Fotópályázatok
- Gazdasági pályázatok
- Idegenforgalmi pályázatok
- Kisebbségeknek szóló pályázatok
- Környezetvédelmi pályázatok
- Közigazgatási pályázatok
- Kulturális pályázatok
- Kutatás, fejlesztés (K+F) pályázatok
- M - Z
- Ágazati OP
- Regionális OP-k
- Pályázatírók
- Események
- Kapcsolat
- Médiaajánlat
Téli fotópályázat
Pályázni 2010 február 28-ig lehet
1. Küldje be, az Önnek leginkább tetsző téli fotóját - lehet vicces is - az info@royalmagazin.hu - vagy papírképét szerkesztőségünk címére: RoyalMagazin Szerkesztősége 3503 Miskolc3 Pf.82.
Lapunk galériájában folyamatosan közöljük a fotókat,- természetesen számmal, s nem nevekkel ellátva.
2. Egy pályázó maximum 10 képpel indulhat a pályázaton.
3. Az e-mail-ben küldött képeket JPG formátumban kérjük, lehetőleg max.1 MB-nyi terjedelemben.
4.A galériában megjelenő fotókra szavazhatnak majd az olvasók is lapunkon, február 16-tól, és profi fotósokból álló szakértő zsűri is kiválasztja majd a legjobbat.
5.Az eredményről lapunkban beszámolunk, mert nyilvánosan adjuk át a nyereményt.
6. A két legkiválóbbnak bizonyuló fotós - a közönségdíjas és a hivatalos zsűri által kiválasztott - a Hotelinfo Kft. Hungary Card - ját /Magyar Turizmus kártya/ nyerheti ajándékba, amellyel egész évben több tízezer forintot is megspórolhat, hiszen kedvezményes közlekedésre, - vonat, busz hajó, autópálya, taxi, - étkezésre, szállásra, fürdő, múzeumlátogatásra jogosít.
Pályázni 2010 február 28-ig lehet.
Eredményhirdetés: 2010 március 10-én
-
- A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
- Ossza meg ezt a tartalmat e-mailben!




